Kim jestem?

Spread the love

Drogi Czytelniku – skoro znajdujesz się na tej stronie, to na pewno chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o mnie. Otóż kim jestem? Nazywam się Tamara… I co dalej? Każdego człowieka definiuje przede wszystkim jego pasja, dlatego krótko postaram się opowiedzieć o tym, czym się w życiu interesuję.

Moim prawdziwym hobby jest gotowanie. Muszę jednak tu zdecydowanie podkreślić, że to nie jest zwykłe przyrządzanie posiłków, stanie i wzdychanie nad garami. Dla mnie gotowanie to prawdziwa sztuka, która umożliwia nam zdrowe życie.

Tym samym muszę przejść do następnego aspektu mojej pasji do gotowania. Otóż interesują mnie bowiem w szczególności wszelkie diety oraz szeroko pojęte zdrowe odżywianie. Większości z nas jednak to nie kojarzy się zbyt dobrze. Zdrowa żywność to kiełki i sałata, a dieta wiąże się z koniecznością rezygnacji z tylu pysznych rzeczy…

Moja pasja jednak pozwala mi na nieco inne spojrzenie na to zagadnienie. Uwielbiam buszować po supermarketach, warzywniakach, rynkach w poszukiwaniu nowych smaków i połączeń. Wychwytuję nowinki, porównuję je z danymi naukowymi, tym samym tworząc bazę diet, które rzeczywiście są skuteczne. Ponadto uważam, że dieta, aby być skuteczną, musi być nie tylko zdrowa, ale i smaczna. Jak bowiem inaczej mamy się jej trzymać, skoro nam nie smakuje?

Dlatego łączę w garnkach smaki całego świata, tworząc oryginalne dania, które nie tylko poprawiają moim domownikom oraz przyjaciołom zdrowie oraz korzystnie wpływają na ich sylwetki, lecz także poprawiają samopoczucie.